Aktualitātes!

Rekomendācija Covid-19 ārkārtas situācijā, lai ierobežotu vīrusa izplatību.

Ja kāds no ģimenes locekļiem ir bijuši tiešā kontaktā ar COVID -19 vīrusa inficētajām personām un atgriezušies mājās Latvijā no COVID-19 skartajām valstīm. Tad visi ģimenes locekļi atrodas karantīnā, mājās 14 dienas. Un bērni neapmeklē izglītības iestādi (tai skaitā bērnudārzu) 14 dienas, no kontaktēšanās  brīža.

Vecākam nekavējoties jāziņo izglītības iestādes vadītājam.

Par noteikumu neievērošanu draud naudas sods pēc panta 42.panta “Epidemioloģiskās drošības prasību pārkāpšana”.

Lēdmanes pamatskolas direktore

„Kā palīdzēt bērnam kļūt izcilam!” `

Pasākuma_ plāns

Lēdmanes pamatskolas “Skolas salidojums 145”.  Notiks 2019. gada 6. aprīlī.

„Ābeču svētki Lēdmanes pamatskolā”

Vai atceries savu pirmo grāmatu? Daudzi varbūt nē, taču būs arī tādi, kuri ļoti labi atceras savu pirmo grāmatu – ābeci.

Ābeces svētki mūsu skolā ir ļoti jauka tradīcija. Bērni beidza lasīt ābeci – ir apguvuši visu latviešu alfabētu.

Kaut gan pirmās lasītprasmes iemaņas mūsdienās tiek apgūtas bērnudārzā, par lasīšanas nepieciešamību ikdienā bērni pārliecinās, sākot patstāvīgas skolas gaitas.

Piektdien, 22. februārī notika svētku pasākums „Ābeces svētki” ar dzejoļiem, dziesmām, dažādām spēlēm un uzdevumiem par burtiem.

Uz „Ābeces svētkiem” tika aicināti vecāki, paši tuvākie draugi – sākumskolas skolēni un skolotāji.

1. – 4. klašu skolēni bija sagatavojuši pārbaudījumus, pārsteigumus un dāvanas pirmklasniekiem.

Neviens nepalika bez uzdevuma arī skatītājiem vajadzēja aktīvi līdzdarboties.

Svētki bija ļoti jautri un interesanti.