Aktualitātes!

Vecāku dienas Lēdmanes pamatskolā!

2019.gada 24.aprīlī un 25.aprīlī visi vecāki gaidīti skolā!

• Apmeklēt mācību stundas
  • Individuālas sarunas ar priekšmetu skolotājiem
  • 25.aprīlī 15.30- skolas psiholoģes Renātes Ločmeles lekcija

„Kā palīdzēt bērnam kļūt izcilam!” `

Pasākuma_ plāns

Lēdmanes pamatskolas “Skolas salidojums 145”.  Notiks 2019. gada 6. aprīlī.

„Ābeču svētki Lēdmanes pamatskolā”

Vai atceries savu pirmo grāmatu? Daudzi varbūt nē, taču būs arī tādi, kuri ļoti labi atceras savu pirmo grāmatu – ābeci.

Ābeces svētki mūsu skolā ir ļoti jauka tradīcija. Bērni beidza lasīt ābeci – ir apguvuši visu latviešu alfabētu.

Kaut gan pirmās lasītprasmes iemaņas mūsdienās tiek apgūtas bērnudārzā, par lasīšanas nepieciešamību ikdienā bērni pārliecinās, sākot patstāvīgas skolas gaitas.

Piektdien, 22. februārī notika svētku pasākums „Ābeces svētki” ar dzejoļiem, dziesmām, dažādām spēlēm un uzdevumiem par burtiem.

Uz „Ābeces svētkiem” tika aicināti vecāki, paši tuvākie draugi – sākumskolas skolēni un skolotāji.

1. – 4. klašu skolēni bija sagatavojuši pārbaudījumus, pārsteigumus un dāvanas pirmklasniekiem.

Neviens nepalika bez uzdevuma arī skatītājiem vajadzēja aktīvi līdzdarboties.

Svētki bija ļoti jautri un interesanti.