ESF projekts SAM 8.3.4.0/16/I/001

1. Projekts “Auglis un piens” – no oktobra līdz mācību gada beigām.
  2. Lielvārdes novada pašvaldība īsteno Eiropas Sociāla fonda līdzfinansētu projektu „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Lielvārdes novadā”(projekta nr. 9.2.4.2/16/I/081)  Pirmsskolas bērniem “Vingrošanas nodarbības bērniem fizioterapeita vadībā” 8 nodarbības katrai grupai.
  3. ESF projekta “Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Lielvārdes novadā” (Nr.9.2.4.2/16/I/081)semināri/mācību/citi pasākumi un nodarbības Lēdmanes pamatskolas skolēniem 2018./19.m.g.
    • Vingrošanas nodarbības bērniem fizioterapeita vadībā.
    • Uztura skolas nodarbības.
    • Peldēšanas nodarbības

3. Projekts “Sapņu klase”

1. Projekts „Latvijas skolas soma”
  2. Projekts Erasmus +„Kopā varam”
    ESF projekts SAM 8.3.5. „Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs”
  3. Projektu organizē Slimību profilakses un kontroles centrs , projekts “Veselību veicināšanas skolu tīkls”

Projekta Motivācija: Sekmēt skolēnu un skolas personāla fiziskās un psihiskās veselības uzlabošanos, rūpes un atbildību par savu veselību.

No Nacionālā Veselību veicinošo skolu tīkla sagaida :

​Veselības veicināšanas aktivitātes, izglītojošas nodarbības skolā.